Bux.to ile kazanmaya alışın

Merhaba, bu yazıda size internet üzerinden nasıl para kazanabiliceğinizi açıklamaya çalışacağım. Temel olarak bir reklam şirketine üye olup, günlük olarak reklamlara tıklayarak bir kazanç elde etmeniz ve Alertpay aracılığı ile bu kazancınızı isterseniz online harcayabilmeniz, isterseniz hesabınıza aktarabilmeniz amaçlanmaktadır.

Bux.to nedir? Dünyanın en kaliteli ve en güvenilir PTC (Paid to Click) yani tıkla kazan sitesidir. Bux.to nun mantığı şöyledir. Reklam veren şirketler diyelimki kendi reklamını yayınlaması için bux.to ya 5 lira verdi. Bux.to da bu reklamları izlememiz karşılığında bu 5 liranın 2 sini bize verdi. Sonucta herkes karlı. Bu da sizin için bir ek gelir olacaktır.

Bux.to ile arkadaşlarınızı referans olarak bulup üye yapabilrisiniz ayrıca isterseniz uygun bir fiyata referans (üye) satın alırsınız. 15 referans = 16.98 $ 35 referans = 34.95 $ 100 referans = 98 $
Bux.to'da takip ederseniz gün içerisinde aktif olarak normal üyeler için standart 10-15 bu sayı bazen 30 u bulabiliyor, premium üyeler için standart 40-50 reklam yayınlanır, bu sayılar gün içerisinde verilen reklamlar dahilinde artış gösteriyor.
İster evde ister işyerinde veya internet cafede siteye giriş yapıp para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tıklanan her reklam karşılığında size 1 cent (1000 cent = 1 $ ) veriliyor. Para az gibi görünüyor fakat izlediğimiz reklam sayılarına göre çok uygun ve güzel bi alt üyelikli sisteme ulaşabilirseniz çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Kayıt aşamasında Kredi kartı ve buna benzer önemli bilgiler vermiyorsunuz. (referrer) referans adını boş bırakmayınız. Boş bırakıldığında sistem otomatik olarak başka birini referans olarak atayacaktır. (bu yabancı da olabilir) Bu site üzerinden yönlendirildiğinizde referrer olarak (fttroo) kayıt formunda otomatik olarak çıkacaktır. Başka referansınız varsa onu yazabilirsiniz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek işiniz hazırdır.
Siteye giriş yaptıktan sonra Surf ads sekmesini tıklayarak açılan linklere tıklıyoruz ve yapmamız gereken sadece 30 saniye açılan reklamları izlemek. Reklamlar ayrı bir pencerede açılıyor ve sol üst köşeden 30 sn geri saymaya başlıyor. Geri sayım bittiğinde 1 cent hesabımıza otomatik olarak ekleniyor.

Öncelikle bir Gmail ve Alertpay hesabı almanızı öneriyorum!

Alertpay Hesabı Almayı Buradan Öğrenebilirsiniz.

Bux.to üyeliğiniz için BURAYA tıklayarak açılan sayfada üstte bulunan Register veya Join now and receive a $0.05 Sign-up Bonus linklerinden birisine tıklıyarak çıkan Form kayıt tablosunda gerekli kayıt işlemlerini yapıyorsunuz.

Depacco.com

hit counter